Solution Consultant, nr ref. 178/2017
Miejsce Pracy: Kraków , Małopolskie

8 000 - 9 000 zł brutto na umowę o pracę, przy umowie B2B możliwość indywidualnych negocjacji

Dla firmy specjalizującej się w dostarczaniu oprogramowania oraz tworzenia aplikacji w .NET dla swoich klientów, specjalizująca się w rozwiązaniach Cloud and SAAS oraz ecommerce, szuka obecnie osoby na stanowisko Solution Consultanta.

Wymagania:
  • Faktyczne doświadczenie we wdrażaniu oprogramowania do zarządzania w produkcji i logistyce.
  • Minimum 3 lata doświadczenia
  • Bardzo dobra znajomość SQL i programowania baz danych
  • Podstawowa znajomość C#, .NET, HTML, CSS, JavaScript
  • Biegły angielski
Obowiązki:
  • Wdrażanie naszych rozwiązań softwarowych: w tym opracowywanie i testowanie
  • rozszerzeń oraz konfigurowanie interfejsów służących do integracji zewnętrznych systemów i sprzętu.
  • Wsparcie podczas testów "go­live" oraz "post go­live"
Oferujemy:
  • Opieka medyczna LuxMed
  • Karta Benefit MultiSport
  • Angielski z native speakerem
  • Udział w konferencjach, organizacja meetupów technologicznych
  • W pełni wyposażona kuchnia
  • Owoce, pizza day
  • Miejsce do relaksu, gry planszowe
  • Regularne wspólne wyjścia
  • Parking rowerowy

Osoba prowadząca projekt:
Katarzyna Rusecka
k.rusecka@new-invest.pl
Tel: +48 661 351 661